ErkeklerBayanlar
SerbestSerbest
50mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 50mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
100mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 100mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
200mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 200mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
400mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 400mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
 
SırtüstüSırtüstü
50mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 50mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
100mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 100mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
200mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 200mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
 
KurbağalamaKurbağalama
50mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 50mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
100mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 100mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
200mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 200mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
 
KelebekKelebek
50mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 50mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
100mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 100mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
 
KarışıkKarışık
200mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 200mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
 
Serbest Bayrak YarışıSerbest Bayrak Yarışı
4 x 100mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 4 x 100mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
 
Karışık Bayrak YarışıKarışık Bayrak Yarışı
4 x 100mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar 4 x 100mTimed Final13 - 14Start listesiSonuçlar
1 - 1. GÜN SABAH SEANSI - 16.03.2019
1.Kızlar50m SırtüstüTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
2.Erkekler50m SırtüstüTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
3.Kızlar100m SerbestTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
4.Erkekler100m SerbestTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
5.Kızlar200m KurbağalamaTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
6.Erkekler200m KurbağalamaTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
 
2 - 1. GÜN AKŞAM SEANSI - 16.03.2019
7.Kızlar50m KurbağalamaTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
8.Erkekler50m KurbağalamaTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
9.Kızlar100m KelebekTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
10.Erkekler100m KelebekTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
11.Kızlar200m SerbestTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
12.Erkekler200m SerbestTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
13.Kızlar4 x 100m KarışıkTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
14.Erkekler4 x 100m KarışıkTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
3 - 2. GÜN SABAH SEANSI - 17.03.2019
15.Kızlar400m SerbestTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
16.Erkekler400m SerbestTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
17.Kızlar100m SırtüstüTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
18.Erkekler100m SırtüstüTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
19.Kızlar200m KarışıkTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
20.Erkekler200m KarışıkTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
21.Kızlar50m KelebekTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
22.Erkekler50m KelebekTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
 
4 - 2. GÜN AKŞAM SEANSI - 17.03.2019
23.Kızlar50m SerbestTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
24.Erkekler50m SerbestTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
25.Kızlar100m KurbağalamaTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
26.Erkekler100m KurbağalamaTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
27.Kızlar200m SırtüstüTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
28.Erkekler200m SırtüstüTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
29.Kızlar4 x 100m SerbestTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar
30.Erkekler4 x 100m SerbestTimed Final13 - 14 yaşları arasıStart listesiSonuçlar